Zobacz, co inni mówią o współpracy ze mną

 • Ilona dla mnie jest ekspertem numer 1 w zakresie obsługi prawnej. Przygotowane, dla mojej firmy umowy są wykonane bardzo profesjonalnie, a każdy szczegół rzetelnie dopracowany. Nie znam osoby bardziej oczytanej, rzetelnej, sumiennej, konsekwentnej i terminowej w swoim postępowaniu niż Ilona! Polecam Ilonę innym przedsiębiorcom jak i osobom prywatnym! Taki prawnik to skarb.

  Agata Kowalska
  Szefowa kreatywnej i skutecznej Szkoły Języków Obcych FOR YOU
  www.foryou.edu.pl

 • Połączenie twardej wiedzy z empatią Ilony przynosi nie tylko rezultaty, ale sprawia także, że współpraca jest przyjemnością :)
  Polecam :)

  Rahim Blak
  Ekstrawertyczny przedsiębiorca, Social Media Ninja
  edrone.me|clickcommunity.pl

 • Ilona jest rzetelną prawniczką, sprawnie reaguje na potrzeby klienta i potrafi w bardzo przejrzysty sposób przedstawić i wdrożyć możliwe rozwiązania.
  Polecam usługi Ilony!

  Karolina Perrin
  Independent Designer of Interactive Exhibits at KarekDesin
  www.karekdesign.com

 • Pragnę polecić Ilonę we wszystkich sprawach związanych z poradami prawnymi czy tzw. "reprezentowaniem klienta", zarówno w zakresie zawodowym jak i tym bardziej prywatnym. Ilona jest osobą posiadającą świetną wiedzę prawniczą, a jej umiejętności interpersonalne powodują, że kontakt z nią jest bardzo rzeczowy.

  Nie bez znaczenia jest także to, że Ilona wykazuje w kontakcie bardzo dużo zaangażowania, cierpliwości i empatii, co powoduje, że współpraca z taką osobą to czysta przyjemność.

  Paweł Latek
  Inspektor Nadzoru, Project Manager, Elektryk

 • Dzięki Ilonie dowiedziałam się jak legalnie prowadzić biznes online. Na co zwrócić uwagę, jak przygotować się na nadchodzące zmiany w prawie. Otworzyła mi oczy na wiele kwestii z zakresu właśnie prawa obowiązującego działalność w sieci.

  Świetnie przygotowana merytorycznie, bardzo kompetentna. W trakcie warsztatu "Legalny biznes online" wiedzę przekazywała z pasją, w sposób dynamiczny, swobodny i jednocześnie dopasowany do potrzeb odbiorców. Wszystkie wiadomości były podane w sposób jasny i zrozumiały. A zaangażowanie i swoboda w prowadzeniu warsztatów sprawiały, że Ilony po prostu chciało się słuchać jeszcze!

  Uwielbiam pracować z pasjonatami swojej branży. Ilona jest taką osobą niewątpliwie.

  Katarzyna Maria Zawadzka
  Trenerka rozwoju osobistego przez aktorstwo
  www.katarzynazawadzka.pl